Ігри на логіку

Ігри на логіку

У даній збірці, ми зібрали гри на логіку. Кожна являє собою ряд дій спрямованих на вирішення логічної задачі а потім проведення дії.

Піратська логіка від Ravensburger

Spielend Neues Lernen це серія навчальних настільних ігор від компанії Ravensburger.

У цій навчальній грі гравцям спочатку треба буде розв'язати логічну задачку, а після забити кульку в потрібну лунку, і якщо все вийшло то можна забрати собі скарб.

Пастка для монстрів від Kosmos ⠀

У цій чудовій по своїй динаміці грі, вам доведеться зловити монстра в лабіринті, але спочатку потрібно добре подумати як це краще зробити.

Інтерактивна гра Перфекшн Hasbro

На старт увагу марш!

Спробуйте бути першим, хто вставить 25 фігурок у відповідні комірки в лотку ігрового блоку. Але не забувайте про таймер!

Настільна гра "Кишенькові гроші" познайомить і навчить вашої дитини використовувати гроші з розумом. Завдання гри запропоновані таким чином, що б дитина навчилася аналізувати, рахувати і приймати рішення на тему покупок і грошових розрахунків. В ігровій формі дитина познайомитися з поняттями гроші, навчитися їх розмінювати і підраховувати, а так само економити і отримувати відсотки з накопичень. На перший погляд здається що гра складна, але розібравшись ігровий процес буде приносити задоволення і ваші діти будуть грати самостійно.

Обратный звонок