Ігри на логіку і стратегічне мислення

Ігри на логіку і стратегічне мислення

У сьогоднішній нашій добірці, ми підібрали ігри на логіку і стратегічне мислення. Кожна з представлених ігор змушує спочатку подумати, а потім вже прийняти рішення і провести дію. Така послідовність покращує навички реакції і змушує подумати перед кожною дією. Ігри підходять на вік від 5-ти років.


Інтерактивна гра Настільний тетріс. Дуель. Noris Spiele

З «Tetris Duel» від Noris діти від 6 років тепер можуть грати в популярну культову відеогру проти реального супротивника в реальному світі. Стратегічна гра поставляється з пластиковим ігровим полем, в яке можна грати по обидва боки.

Настільна гра Печера Дракона Dragon Cave від Blue Orange Games

Кілька хоробрих гномів в драконівське печеру в надії розбагатіти! Стежка до лігва дракона усипана золотими монетами, які колись кинули недолугих мисливці за скарбами. Кому вдасться вислизнути від дракона і зібрати більше всіх золота?

Логічна гра Експрес-морозиво Go Go Gelato! від Blue Orange

Стати продавцем морозива мріяв практично кожна дитина! Адже це ж так здорово: дарувати людям смакоту, отримувати за це гроші і самому їсти морозиво скільки влізе!

DR.EUREKA

Прекрасна настільна гра, як для дітей, так і для дорослих. Настільна гра прекрасно розвине інтелектуальні здібності, кмітливість і реакцію.

Обратный звонок