Ігри для дітей від 5 років і старше

Ігри для дітей від 5 років і старше

Всім привіт!

Сьогодні тішимо Вас підбіркою для діток від 5 років і старше

Всі представлені гри, допоможуть вашій дитині розвивати логічне мислення, Тренувати пам'ять і абстрактне уявлення - і все це в прекрасній ігровій формі

Настільна гра Викрутайс Ice Cool від Brian Games

Як і всі учні, школярі пінгвінячій школи люблять хвацько поганяти на перервах по шкільних коридорах. Але, як завжди, знайдеться один шкідливий черговий, який може в будь-який момент припинити забаву.

Наввипередки з льодовим коридорах

Розвиваюча настільна гра Pixy Cubes

Іграшка для розвитку пам'яті Pixy Cubes додасть креативу в розваги всієї родини. Крутий пазл Pixy Cubes містить 16 яскраво оформлених ігрових кубиків, з яких потрібно скласти завдання зображене на ігровій картці

Навчальний ігровий набір-сортер «Совята» торгової марки Learning Resources допоможе підготувати малюка до школи, освоїти рахунок в межах 10, навчитися складати і віднімати, а також запам'ятати назви кольорів і познайомитися з дробом.

Логічна настільна гра "Три в ряд" від Ravensburger

Мишача вечірка в сирному раю! Мета гри зібрати групу з трьох, які будуть поміщені в ряд, це можуть бути три мишки дівчинки або три мишки хлопчика, або три мишки одного кольору. Переможець отримує шматочок сиру. По закінченню всіх раундів, у кого більше шматочків сиру той і виграв.

Обратный звонок