Іграшки для віку 3,5-4 роки

Іграшки для віку 3,5-4 роки

Сьогодні поговоримо про іграшки для віку 3,5-4 роки. У цьому віці ідиш продовжують знайомитися з навколишнім світом, але вже мають певні знання і навички. Ці ігри допоможуть закріпити наявні знання і розвинути пам'ять, логіку, спритність ручок і окомір.

Настільна гра на увагу Лагуніс від Kosmos. Завдання дитини відшукати через спеціальні лінзи різних морських мешканців. Така гра не тільки розвиває увагу, але і тренує окомір, адже через лінзи зображення трохи спотворюється.

Гра балансир на спритність «Бобер Біллі» У вигляді піктограм від Ravensburger

Легендарна гра Бобер Біллі тепер в міні форматі. Розвиває спритність і дрібну моторику. Гру можна брати з собою в дорогу, на прогулянку або в школу.

Сенс гри: Витягнути якомога більше бревнишек, не зруйнувавши греблю і не впустивши маленького бобра.

Настільна гра «Слоноловкость» від Blue Orange games

Завдання зібрати комбінацію з кольорових кульок, можна грати на швидкість або просто тренуючи послідовність дій. Весела гра для компанії дітей. Гра не тільки дає розвиток але також і заряд позитивних емоцій.

Незвичайне дитяче лото Differix від Ravensburger ⠀

Особливість цього лото в тому, що потрібно знайти не схожу картинку, а відрізняється від інших. Так само гра на уважність і розвиток окоміру.

Настільна гра "Даху і компанія" від Ravensburger Kuh & Co.

Мета гри: Збирати зазначені на картах комбінації тварин, щоб першим набрати 4 карти.

Одна з перших ігор де беруть участь кубики, поки без ліку, але ідеально для введення такого формату ігор в дитяче життя.

Обратный звонок