Деревяна головоломка-пазл Принцеса Майя від компанії Mr Puzz Росія від 5ти років

0
Артикул: 1280200037
Характеристики

Возрастная группа   —   От 5 лет

Состояние   —   Новое

Тип   —   Головоломка

Материал   —   Дерево

Тематика   —   Сказки, кино, мультфильмы

Количество составных элементов   —   37

Тип пазла   —   Классический

235 грн./шт:
1000

Кількість деталей: 37 шт.

Розмір зібраного пазлу: 145×145 мм.

Кожен набір індивідуальний — складається з унікальних тематичних фігурок та деталей незвичайної зчіпки за мотивами ілюстрацій. Після збірки вам пропонується розгадати зашифровану загадку-головоломку, що робить набори інтерактивними і навіть трохи таємничими.

Зібравши зображення, за допомогою смартфона і додатка Instagram можна викликати Чарівника, який повідає дуже цікаву історію. Це буде мотивувати дитину зібрати пазл швидше.

Як це працює? Сканувати QR-код за допомогою камери або спеціальної програми-сканера (або виберіть маску в Instagram @misterpuzz, що відповідає назві картинки пазла). Наведіть телефон зібраний пазл, щоб він був розташований паралельно поверхні. Прослухайте казку, яку розповість з'явився Mr. Puzz.

Рекомендується оновити Instagram і ЗА смартфона до останньої версії.

Переконайтеся, що: На смартфоні включений звук; Пазл знаходиться під гарним освітленням; На смартфоні стабільне інтернет-з'єднання.

Пазли розвивають творчі здібності, концентрацію уваги, наочно-образну пам'ять і дрібну моторику. Дитина, граючи, вчиться пізнавати, творити і приймати рішення. Набори виконані з екологічно чистих порід дерева. Завдяки незвичайній м'якій упаковці їх зручно зберігати і брати з собою в дорогу.

MR.PUZZ Дерев'яні пазли нового покоління! Кожен набір складається з унікальних тематичних фігурок та деталей незвичайної зчіпки за мотивами ілюстрацій. Після складання пропонується розгадати зашифровану загадку-загадку.

 

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок