Деревяна головоломка-пазл Пригоди Тоши і Гоші від компанії Mr Puzz Росія від 3ти років

0
Артикул: 1280211365
Характеристики

Возрастная группа   —   От 3 лет

Состояние   —   Новое

Тип   —   Головоломка

Материал   —   Дерево

Тематика   —   Сказки, кино, мультфильмы

Количество составных элементов   —   23

Тип пазла   —   Классический

165 грн./шт:
1000

Гоша зустрів Тошу минулої осені. Або Тоша зустрів Гошу... Це так і не ясно. Але з тих пір вони стали не розлий вода. Разом вони роблять абсолютно все. Ось і в подорож вони вирушили теж удвох. Разом знайшли карту скарбів і намагаються розгадати, де заритий скарб. Скільки пригод чекає їх на шляху до скарбів невідомо, але вони точно будуть! Розгадайте, скільки скринь знайшли Гоша і Тоша, зібравши пазл!

Кількість деталей — 23 шт.

Кожен набір цих пазлів індивідуальний, складається з унікальних тематичних фігурок та деталей незвичайної зчіпки за мотивами ілюстрацій. Після збірки вам пропонується розгадати зашифровану загадку-головоломку, що робить набори інтерактивними і навіть трохи таємничими.

Пазли поєднують в собі розвиток і творчість. Розвивають творчі здібності, концентрацію уваги, наочно-образну пам'ять і дрібну моторику. Дитина, граючи, вчиться пізнавати, творити і приймати рішення.

Набори виконані з екологічно чистих порід дерева. Завдяки незвичайній м'якій упаковці, набори зручно зберігати і брати з собою в дорогу.

 

MR.PUZZ Дерев'яні пазли нового покоління! Кожен набір складається з унікальних тематичних фігурок та деталей незвичайної зчіпки за мотивами ілюстрацій. Після складання пропонується розгадати зашифровану загадку-загадку.

 

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Обратный звонок